سوالات متداول

کنگره کاملا به صورت مجازی برگزار می گردد.
مقالات مروری که درباره موضوعات جدید باشند مورد پذیریش قرار می گیرند، اما اولویت ارائه به‌صورت شفاهی با مقالات پژوهشی می باشد.
تاریخ های مهم و مهلت ارسال خلاصه مقاله و مقاله کامل در صفحه اصلی سامانه قابل رؤیت می باشند. هر گونه تغییر و تمدید احتمالی در صفحه اصلی اطلاع رسانی خواهد شد.
خیر. در بازه زمانی پس از اعلام پذیرش خلاصه مقاله تا مهلت پذیرش مقاله کامل، شما می توانید اقدام به بارگذاری و ثبت نهایی مقاله خود نمائید. با توجه به مراجعه همزمان تعداد زیادی از کاربران در روزهای پایانی، توصیه می گردد مراحل ارسال مقاله و ثبت نام خود را به روزهای پایانی موکول نفرمائید.
مطمئناً چنین است. برای حفظ هماهنگی مقالات درج شده در مجموعه مقالات کنگره، رعایت الگوی نگارش کنگره (سربرگ، چهارچوب مقاله و فونت ها) الزامی می باشد. از این رو پیشنهاد می شود قبل از ارسال مقاله خود، در قسمت ضوابط و الگوها فایل راهنما را دانلود و مقاله خود را در قالب الگوی مشخص شده تنظیم نمایید.
با توجه به مطرح شدن مباحث علمی در کنگره و استفاده از نقطه نظرات اساتید برجسته، کلیه علاقمندان به حوزه های مرتبط با کنگره می توانند بدون پرداخت هزینه ثبت نام برای شرکت در کنگره، به عنوان شرکت کننده بدون مقاله در جلسات کنگره به صورت آنلاین شرکت داشته باشند. (قابل توجه است که انجام ثبت نام در کنگره برای این شرکت کنندگان ضروری است.)
خلاصه مقاله و مقاله کامل را صرفاً از طریق سامانه کنگره میتوانید برای کنگره ارسال نمائید. به این منظور قبل از هر کاری بایستی در سامانه با وارد نمودن کلیه اطلاعات درخواستی ثبت نام نمائید. در این راستا سیستم با ارسال ایمیل به شما اجازه میدهد که حساب کاربری خود را فعال نمائید. سپس در صفحه اصلی با کلیک بر آیکون "ورود به صفحه کاربری" و وارد کردن نام کاربری و رمز عبور به سامانه بارگذاری خلاصه مقاله و مقاله کامل وارد شوید و مراحل ثبت مقاله را گام به گام طی نمائید
ارسال مقاله به دو زبان فارسی و انگلیسی امکان پذیر می باشد. شایان ذکر است که مقالاتی که به زبان انگلیسی تهیه، پذیرفته شده و ثبت شوند، باید به زبان انگلیسی ارائه گردند.
هر گونه تغییر در وضعیت ثبت نام و مقاله علاوه بر قابل مشاهده بودن در سامانه و در صفحه کاربری، از طریق ایمیل به اطلاع خواهد رسید.
برای بارگذاری فایل خلاصه مقالات در سامانه کنگره هزینه ای دریافت نمی‌شود. لیکن در هنگام بارگذاری مقاله کامل برای طی روند داوری نهائی، مبلغ 500,000 ریال به عنوان "هزینه پردازش" دریافت خواهد شد. در مـورد مقاله‌هایی که پذیرفته می‌شوند، این مبلغ از حق ثبت نام کسر خواهد شد. در مورد مقالات مردودی این مبلغ مسترد نخواهد شد. برای رؤیت جدول هزینه های ثبت نام به صفحه اصلی و بخش "ضوابط و الگوها" مراجعه شود.
برای هر مقاله ثبت و ارائه شده گواهی با ذکر نام تمام نویسندگان صادر میگردد. فایل گواهی هر مقاله، از سایت کنگره قابل دانلود خواهد بود. برای مقاله ارائه نشده هیچگونه گواهی صادر نخواهد شد.
بله. نویسندگان همکار می توانند با ثبت نام در سامانه و بدون پرداخت حق ثبت نام در کنگره شرکت کرده و از مزایای ثبت نام استفاده کنند. برای هر مقاله یک نفر از نویسندگان لازم است که در کنگره ثبت نام نموده و هزینه مقاله را بپردازد. سایر نویسندگان مقاله در صورت تمایل به شرکت در کنگره می توانند با ثبت نام در کنگره و بدون پرداخت هزینه ای جهت ثبت نام، در کنگره شرکت نمایند.
چنانچه مراحل ثبت نام و پرداخت حق ثبت نام در بازه هزینه ثبت نام زود هنگام باشد، هزینه ثبت نام با تخفیف منظور خواهد شد..
کمیته اجرایی حداقل دو هفته قبل از برگزاری کنگره فایل الگو جهت تهیه فایل پاورپوینت ارائه شفاهی و پوستر را در قسمت "ضوابط و الگوها" قرار می دهد. لازم به ذکر می‌باشد فایل هایی که طبق الگوی ارائه شده نباشند از برنامه ارائه حذف می‌شوند.

کنگره های بین المللی پیشین

مقاله خود را ارسال کنید